12 Kwiecień 2023

Śniadanie Biznesowe – Marketing internetowy

Wtorek, 18 kwietnia 2023 roku, godz. 8.00-10.00

Herbateka, Rynek 2

Od wtorku 18 kwietnia 2023 roku wracamy do regularnych spotkań z przedsiębiorcami w formie Śniadań Biznesowych.

Zależy nam, aby spotkania były atrakcyjnym czasem, który będziecie Państwo chcieli spędzić w gronie innych przedsiębiorców z Mikołowa i z powiatu mikołowskiego. Dlatego zapraszamy Państwa do Herbateki, gdzie przy specjalnym śniadaniowym menu będziemy mogli rozmawiać o sprawach istotnych dla prowadzenia przez nas działalności gospodarczych.

Tematem przewodnim pierwszego spotkania będzie e-marketing, w który wprowadzi nas Zbigniew Gronowski CEO PESI Sp. z o.o.

Podczas spotkania prowadzący postara się odpowiedzieć dlaczego e-marketing jest ważny w prowadzeniu firmy. Omówi przy tym podstawowe zagadnienia z zakresu pozycjonowania stron internetowych oraz reklamowania firm przez narzędzia Google i Facebooka. Dowiemy się, czym są poszczególne narzędzia, jak one działają oraz dla kogo i w jakich sytuacjach są przydatne. Prowadzący pokaże też konkretne CaseStudy ze swojej praktyki biznesowej odwołując się do konkretnych grup klientów i adresów stron.

Każda osoba obecna na sali będzie miała możliwość pobrania prezentacji, w której zawarte będą listy tematów, o które powinien zadbać przedsiębiorca promujący swoją firmę w internecie. Dodatkowo każda osoba, która poda swój adres e-mail oraz adres strony internetowej dostanie przygotowany przez zespół PESI podstawowy AudytSeo.

Podczas najbliższego spotkania będziemy chcieli zadać Państwu kilka pytań dotyczących kolejnych spotkań i ich tematyki, zachęcamy więc do przeanalizowania Państwa potrzeb szkoleniowych.

Mając na uwadze konieczność rezerwacji lokalu wprowadzamy symboliczną opłatę za udział w wydarzeniu, z której finansujemy specjalne śniadaniowe bajgle oraz napoje gorące. Każdy kupujący bilet ma możliwość uzyskania faktury VAT za udział w wydarzeniu.

Partnerem wydarzenia jest: Mikołów – ogród życia, Aktualności Powiatu Mikołowskiego, ZPP Śląsk, Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej.

Bilety dostępne w naszym sklepie online