06 Czerwiec 2024

Podsumowanie Śniadanie Biznesowe -Zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami- Rafał Kwapuliński- 05.06

👉👉Za nami kolejne Śniadanie Biznesowe organizowane przez Mikołów – ogród życia i Aktualności Powiatu Mikołowskiego we współpracy z Centrum Aktywności w bistro Herbateka. Tematem spotkania było zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.


🔶Na spotkaniu poruszone były zagadnienie dotyczące: aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, rodzajów orzeczeń oraz organów orzekających niepełnosprawności, instrumentów zachęcających pracodawców do inwestycji w osoby z niepełnosprawnościami oraz „mitycznych” zapisów w orzeczeniach o niepełnosprawności🫂🪪


Prelegentkami były Marta Olejniczak – Gruszka i Tatiana Cichowaska – trenerki pracy w Fundacja Aktywnej Rehabilitacji FAR region śląski👇


🔶Śniadanie poza warstwą edukacyjną było okazją do rozmów o biznesie oraz wzajemnego poznania się przedsiębiorców🤝 Gospodarzem spotkania był Piotr Bańczyk, odpowiedzialny za współpracę Miasta Mikołowa i Powiatu Mikołowskiego z przedsiębiorcami.


☕🥐 Kolejne spotkania przedsiębiorców w formule Śniadań Biznesowych odbędą się w dniach:
👉19 czerwca Nowoczesne technologie w biznesie- WebMakers Software House
Śniadanie Biznesowe -Nowoczesne technologie w biznesie- Damian Maślanka- 19.06 – – Centrum Aktywności (centrumaktywnosci.eu)


👉3 lipca 2024 Nauka gry w Golfa i networking- Golf Park Mikołów
Śniadanie Biznesowe -Nauka gry w Golfa i networking- Bogdan Uliasz- 03.07 – – Centrum Aktywności (centrumaktywnosci.eu)