16 Styczeń 2024

Pierwsza Liga Biznesu-„Cyberbezpieczeństwo”

Za nami kolejne spotkanie Pierwszej Ligi Biznesu!

Gościem spotkania był pan Krzysztof Dyki – prezes ComCERT S.A. z Grupy Asseco, który przedstawił uczestnikom spotkania zagadnienia związane z zabezpieczaniem firm i osób prywatnych przed zagrożeniami płynącymi z Internetu.

Było to wyjątkowe spotkanie, gdyż rzadko można usłyszeć o wielu zagrożeniach i sposobach przeciwdziałania im od osoby, która tak bardzo specjalizuje się w problematyce cyberbezpieczeństwa i na co dzień odpowiada za te aspekty.

Przedsiębiorcy wynieśli ze spotkania dużą dawkę wiedzę, praktycznych porad oraz szereg niuansów skłaniających do jeszcze większej uważności na bezpieczeństwo danych cyfrowych.

Kolejne spotkanie z cyklu Pierwsza Liga Biznesu już 2 lutego, o godzinie 13.00 w Centrum Aktywności Społecznej. Tym razem prowadzący spotkanie poruszą temat współprac i odpowiedzą na pytanie „Jak sprawdzić swojego kontrahenta?” Serdecznie zapraszamy.

fot. Gazeta Mikołowska


Cykl szkoleń i spotkań jest organizowany przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych i BANK MBS Mikołowski Bank Spółdzielczy we współpracy z Biznes w Mikołowie i w powiecie mikołowskim w Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie