01 Luty 2024

Podsumowanie Śniadania Biznesowego – Fundusze europejskie w biznesie!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym ostatnim #ŚniadanieBiznesowe w Herbateka za intensywne i twórcze spotkanie w temacie dofinansowań dla firm!!!


Podczas spotkania Michał Bartczak – dyrektor operacyjny firmy GRANTS.CAPITAL przedstawił uczestnikom aktualne możliwości dotacyjne dla firm oraz rzucił światło na kluczowe aspekty związane z przygotowaniem przedsiębiorstwa do absorpcji środków z funduszy europejskich.


Spotkanie było pełne praktycznych wskazówek i rozwiązań poświęconych tematyce dotacji na badania i rozwój oraz wdrażanie innowacji w przedsiębiorstwach z funduszy europejskich. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza pozwoli uczestnikom spojrzeć z innej perspektywy na temat pozyskiwania środków do ich działalności 📈✅


Śniadanie oprócz warstwy merytorycznej było też okazją do networkingu i rozmów o przedsiębiorczości, które prowadził gospodarz spotkania – Piotr Bańczyk – odpowiedzialny w mieście Mikołów i w Powiecie Mikołowskim za współpracę z przedsiębiorcami i inwestorami.


Już dzisiaj zapraszamy Państwa na kolejne #ŚniadanieBiznesowe, które odbędzie się 21 lutego i będzie poświęcone tematyce sprzedaży B2C