15 Kwiecień 2024

Śniadanie Biznesowe -Zarządzanie emocjami w trudnych sytuacjach- Katarzyna Porembska – 24.04

Krótko o wydarzeniu

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i osoby zainteresowane na następne Śniadanie Biznesowe, w którym porozmawiamy o kluczowym temacie związanym z prowadzeniem  przedsiębiorstwa, a należycie zarządzanie emocjami w trudnych sytuacjach.

Kiedy wiedza pozyskana na spotkaniu nam się przyda? A to w kryzysach w przedsiębiorstwie, ciężkich rozmowach z pracownikami, negocjacjach z wymagającym klientem, wszędzie tam gdzie prowadzimy interakcję z drugą osobą

Jako Polacy często napotykamy trudności z wyrażaniem emocji w sposób otwarty i bezpośredni. Często zamykamy je w sobie, co może prowadzić do problemów w relacjach interpersonalnych. Rozmawiajmy o emocjach, kształćmy się i rozwijajmy się w tym temacie. Zapraszamy na spotkanie z naszą ekspertką, psycholog Katarzyną Porembską.

Czego można się spodziewać?

Śniadanie poza warstwą edukacyjną będzie okazją do rozmów o biznesie oraz wzajemnego poznania się przedsiębiorców. Zapraszamy więc do zabrania ze sobą wizytówek i przygotowania kilku zdaniowej informacji o Państwa działalności, potrzebach i możliwościach współpracy z innymi przedsiębiorcami.

Gospodarzem spotkania będzie Piotr Bańczyk, odpowiedzialny za współpracę Miasta Mikołowa i Powiatu Mikołowskiego z przedsiębiorcami.

Mając na uwadze konieczność rezerwacji lokalu wprowadzamy symboliczną opłatę za udział w wydarzeniu, z której finansujemy specjalne śniadaniowe bajgle oraz gorące napoje. Każdy kupujący bilet ma możliwość uzyskania faktury VAT za udział w wydarzeniu. 🥐☕

Wydarzenie organizowane jest przez: Centrum Aktywności Społecznej i Powiat Mikołowski.

Kilka słów o prowadzącej

„Jestem psychologiem i menadżerką z ponad 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Dzielę się
swoim doświadczeniem zawodowym tworząc programy rozwojowe w zakresie zarządzania,
kierowania i rozwoju kompetencji oraz zasobów pracowniczych. Od 17 lat prowadzę szkolenia a od
7 lat również coachingi dla menadżerów i pracowników przedsiębiorstw. W swoim dorobku
szkoleniowym przeprowadziłam ponad 10000 godzin warsztatów i szkoleń, ok. 3000 godzin
coachingów indywidualnych, ponad 700 godzin szkoleń on line oraz ponad 300 godzin terapii
indywidualnych. Wykonując swoją pracę koncentruję się na skutecznych technikach i
narzędziach oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach”

Mobilny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich

Po śniadaniu biznesowym, będzie okazja do konsultacji z doradcą z Mobilnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich, do których bardzo chętnie zapraszamy.

Spotkania odbędą się w godzinach od 10.00 do 13.00 w Sali Ratuszowej (Rynek 2). Konsultację są skierowane dla osób zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej lub jej rozwinięciem.

Po więcej informacji zapraszamy do wpisu o tym wydarzeniu:

Konsultacja z doradcą Mobilnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich 24.04 – Centrum Aktywności – Centrum Aktywności (centrumaktywnosci.eu)v