14 Marzec 2024

„Tańsze zarządzanie energią w przedsiębiorstwie” czyli kolejne Śniadanie Biznesowe w Mikołowie

Kolejne Śniadanie Biznesowe już za nami!😀✨
🔶Prowadzącymi spotkanie byli przedstawiciele lokalnej firmy Elektrum – broker energetyczny: Grzegorz Pikos i Paweł Wojtyś. Dziękujemy za poprowadzenie spotkania!😀


🔶Spotkanie rozpoczęliśmy od analizy aktualnej sytuacji w Polsce na rynku energetycznym, następnie przeszliśmy do tematów związanych z zarządzeniem energetyką w przedsiębiorstwie, kontraktowaniem umów z dostawcami energii oraz omówieniem procesu dystrybucji! Prowadzący również udzielili porad jak ograniczyć koszty wydawane na energię👋🤝


🔶Gospodarzem spotkania był Piotr Bańczyk odpowiedzialny za współpracę z przedsiębiorcami i inwestorami w mieście Mikołów i w powiecie mikołowskim (Aktualności Powiatu Mikołowskiego).


🔶W działania związane ze współpracą miasta z przedsiębiorcami i inwestorami oraz o wsparciu realizowanym za pośrednictwem Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie przez Powiat Mikołowski, Miasto Mikołów, Miasto Łaziska Górne, Gmina Wyry, Gmina Ornontowice i Miasto Orzesze opowiedział uczestnikom Śniadania Biznesowego Burmistrz Stanisław Piechula.


🔶 Tradycyjnie już spotkanie oprócz warstwy merytorycznej było też okazją do networkingu i rozmów między przedsiębiorcami.


🔶Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w spotkaniu!👏