25 Kwiecień 2023

I Spotkanie z Przyszłością

Mamy dla Was świetne wiadomości z ostatniego spotkania z przyszłością! Odbyło się pierwsze z cyklu spotkań, na którym mieliśmy przyjemność gościć działaczkę Młodzieżowy Strajk Klimatyczny oraz rewelacyjną prelegentkę – Ewę Ajdukiewicz!

Ewa to prawdziwa ekspertka od diety roślinnej i ekologii. Na naszym spotkaniu opowiedziała nam o niesamowitych zaletach diety opartej na roślinach. Dowiedzieliśmy się, że zdrowie i ochrona środowiska idą ze sobą w parze. Wybierając mniej mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, możemy wpływać na zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych i dbać o naszą planetę!

Na zakończenie spotkania odbyło się WorldCafe na którym mogliśmy zgłębić temat diety roślinnej i ekologii. Wnioski wyniesione z dyskusji bardzo otwarło nam horyzonty i wskazały sposoby jak możemy się zatroszczyć o naszą planetę.

Dziękujemy Ewie za inspirującą prezentację, która otworzyła nam oczy na nowe możliwości związane z dietą roślinną i ekologią. Jesteśmy zmotywowani, aby podejmować mądrzejsze wybory żywieniowe i dbać o naszą planetę!