21 Wrzesień 2023

Kolejne Śniadanie Biznesowe już za nami!

Najważniejszym tematem spotkania była strona internetowa, która stanowi wizytówkę każdej działalności. Uczestnicy, przy wsparciu prowadzącego Zbyszka Gronowskiego – CEO firmy PESI, prowadzili dyskusje na temat kluczowych zagadnień, związanych z tą tematyką:

Efektywność i Wydajność Strony Omawialiśmy, jak sprawić, aby nasze strony internetowe były nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalne i efektywne.

Narzędzia Wspierające Wyniki Dyskutowaliśmy o różnych narzędziach dostępnych na rynku, które mogą znacząco podnieść efektywność naszych stron internetowych.

Zwiększanie Sprzedaży To jedno z najważniejszych zagadnień dla każdej firmy. W trakcie spotkania wymienialiśmy się pomysłami i praktykami, które pomogą zwiększyć sprzedaż poprzez stronę internetową. Rozważaliśmy strategie marketingowe, personalizację oferty, oraz budowanie zaufania klientów online.

Na zakończenie spotkania przedstawicielka z Powiatowego Urzędu Pracy w Mikołowie, Olimpia Holeczek podsumowała aktualną sytuację rynku pracy w powiecie.

Gospodarzem spotkania był Piotr Bańczyk, odpowiedzialny za współpracę Miasta Mikołowa i Powiatu z przedsiębiorcami.

Na spotkaniu pojawili się przedstawiciele firm takich jak: BANK MBS Mikołowski Bank Spółdzielczy, FPM S.A, KEMPKA, Stolmix, Eko Bio Organic, Push Buttons, Wojciech Bednarczuk | Fotografia, BIOWER Oczyszczalnia ścieków