15 Maj 2023

Śniadanie Biznesowe – Europejski Fundusz Społeczny dla biznesu

Zapraszamy na kolejne Śniadanie Biznesowe, które obędzie się we wtorek 23 maja 2023 roku, w godzinach 8.00 – 10.00. Tradycyjnie już w Herbatece (Rynek 2 Mikołów)

Podczas kolejnego spotkania naszym gościem będzie pan Grzegorz Sikorski – Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, który przedstawi uczestnikom możliwości finansowego wsparcia działań przedsiębiorców w ramach instrumentów wdrażanych przez WUP w Katowicach w ramach środków Unii Europejskiej. Spotkanie będzie okazją do bezpośrednich rozmów m.in. o wsparciu działań szkoleniowych, podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników, przekwalifikowania pracowników, czy dofinansowywania tworzonych działalności gospodarczych.

Mając na uwadze konieczność rezerwacji lokalu wprowadzamy symboliczną opłatę za udział w wydarzeniu, z której finansujemy specjalne śniadaniowe bajgle oraz napoje gorące. Każdy kupujący bilet ma możliwość uzyskania faktury VAT za udział w wydarzeniu.

LINK DO ZAKUPU BILETU NA WYDARZENIE

Wydarzenie organizowane jest przez: Związek Stowarzyszeń Centrum Aktywności, Miasto Mikołów i Powiat Mikołowski. Partnerami spotkania są: Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Śląsk, Centrum Społecznego Rozwoju oraz Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej 2.0.