23 Maj 2023

Śniadanie Biznesowe – AI w biznesie

Zapraszamy na Śniadanie Biznesowe, które obędzie się we wtorek 6 czerwca 2023 roku, w godzinach 8.00 – 10.00 w Herbatece (Rynek 2 Mikołów)

Z przyjemnością przedstawiamy naszego gościa, który poprowadzi najbliższe Śniadanie Biznesowe – Piotr Cieluchowski. Piotr jest przedsiębiorcą, współtworzy ZPP Śląsk, jest współtwórcą m.in. GrowthTools.pl – miejsca, w którym przedsiębiorcy mogą znaleźć właściwe narzędzia wspierające sprzedaż i marketing. Specjalizuje się w zastosowaniu sztucznej inteligencji w biznesie, zwłaszcza w sektorze małych i średnich firm. Piotr z pomocą AI stworzył kilka integracji przydatnych w biznesie, m.in. zaimplementował chatGPT wewnątrz arkuszy Google, stworzył też narzędzie, które pozwala z pomocą AI na odpytywanie wewnątrz arkuszy plików PDF.

Podczas spotkania Piotr podzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem na temat możliwości, jakie niesie ze sobą zastosowanie AI w firmach MŚP. Omówi również niektóre wyzwania i ograniczenia związane z wdrożeniem tej technologii, a także przedstawi praktyczne przykłady zastosowania AI w różnych branżach. Pokaże kilka prostych oraz kilka zaawansowanych zastosowań AI w firmie. Poruszone zostaną również kwestie bezpieczeństwa przetwarzanych przez AI danych.

Zapraszamy na spotkanie – do aktywnego udziału w dyskusji i zadawania pytań. To będzie doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak AI może przyczynić się do rozwoju Twojego biznesu.

Mając na uwadze konieczność rezerwacji lokalu wprowadzamy symboliczną opłatę za udział w wydarzeniu, z której finansujemy specjalne śniadaniowe bajgle oraz napoje gorące. Każdy kupujący bilet ma możliwość uzyskania faktury VAT za udział w wydarzeniu.

LINK DO ZAKUPU BILETU NA WYDARZENIE

Wydarzenie organizowane jest przez: Związek Stowarzyszeń Centrum Aktywności, Miasto Mikołów i Powiat Mikołowski. Partnerami spotkania są: Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Śląsk, Centrum Społecznego Rozwoju oraz Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej 2.0.