10 Czerwiec 2023

Śniadanie Biznesowe – Instrumenty finansowe oferowane dla przedsiębiorców przez sektor bankowy

Z przyjemnością zapraszamy na kolejne Śniadanie Biznesowe, które odbędzie się już 20 czerwca 2023 roku o godzinie 8.00 w bistro Herbateka.

Śniadanie jak zwykle będzie okazją do rozmów o biznesie oraz wzajemnego poznania się przedsiębiorców. Tematem przewodnim najbliższego spotkania będą instrumenty finansowe oferowane dla przedsiębiorców przez sektor bankowy oraz zasady związane z przygotowaniem przedsiębiorstwa do ubiegania się o nie.

W zagadnienia wynikające wprost z Prawa Bankowego wprowadzą nas przedstawiciele Mikołowskiego Banku Spółdzielczego: pan Rafał Kołeczek – wiceprezes oraz pan Rafał Barcik – Dyrektor Departamentu Klientów Firmowych.

Polecamy spotkanie wszystkim z Państwa, którzy zastanawiacie się nad rozwojem firmy i przygotowaniem jej skorzystania z kredytów na finansowanie planowanych działań.

Mając na uwadze konieczność rezerwacji lokalu wprowadzamy symboliczną opłatę za udział w wydarzeniu, z której finansujemy specjalne śniadaniowe bajgle oraz napoje gorące. Każdy kupujący bilet ma możliwość uzyskania faktury VAT za udział w wydarzeniu.

LINK DO ZAKUPU BILETU NA WYDARZENIE

Wydarzenie organizowane jest przez: Związek Stowarzyszeń Centrum Aktywności, Miasto Mikołów i Powiat Mikołowski (Aktualności Powiatu Mikołowskiego).

Partnerami spotkania są: Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Śląsk, Centrum Społecznego Rozwoju oraz Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej 2.0.