07 Wrzesień 2023

Śniadanie biznesowe- Dobra strona internetowa- dobra, czyli jaka?

Zapraszamy Państwa na kolejne #ŚniadanieBiznesowe, które odbędzie się w dniu 20 września 2023 roku w godzinach 8.00-10.00 w bistro Herbatce.

Tym razem wraz z naszym ekspertem postaramy się znaleźć odpowiedź na pytania:

✅Co wpływa na to, że strona internetowa może być uznana za dobrą?

✅Jakie narzędzia można, a jakie trzeba wdrożyć na stronę internetową?

✅ Co zrobić, aby moja strona zaczęła sprzedawać?

Naszym gościem będzie Zbigniew Gronowski – CEO w PESI, z którym mieliśmy okazję spotkać się przy okazji śniadania poświęconego promocji w internecie. 🌍

Śniadanie poza warstwą edukacyjną będzie okazją do rozmów o biznesie oraz wzajemnego poznania się przedsiębiorców. Zapraszamy więc do zabrania ze sobą wizytówek i przygotowania kilku zdaniowej informacji o Państwa działalności, potrzebach i możliwościach współpracy z innymi przedsiębiorcami.

Gospodarzem spotkania będzie Piotr Bańczyk, odpowiedzialny za współpracę Miasta Mikołowa i Powiatu Mikołowskiego z przedsiębiorcami.

Mając na uwadze konieczność rezerwacji lokalu, wprowadzamy symboliczną opłatę za udział w wydarzeniu, z której finansujemy specjalne śniadaniowe bajgle oraz gorące napoje . Każdy kupujący bilet ma możliwość uzyskania faktury VAT za udział w wydarzeniu . 🥐☕

W tym miejscu zakupisz bilet na wydarzenie: 😊👌

Śniadanie Biznesowe – Dobra strona internetowa – dobra, czyli jaka (20.09.2023) – Centrum Aktywności – Centrum Aktywności (centrumaktywnosci.eu)

Wydarzenie organizowane jest przez: Centrum Aktywności Społecznej, Mikołów – ogród życia i Powiat Mikołowski Aktualności Powiatu Mikołowskiego. Partnerami spotkania są: Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Śląsk, Centrum Społecznego Rozwoju oraz Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej .