02 Październik 2023

Pierwsza liga biznesu dla przedsiębiorców z Mikołowa i powiatu mikołowskiego!

Pierwsza Liga Biznesu dla przedsiębiorców z Mikołowa i powiatu mikołowskiego!

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym cyklu szkoleń i spotkań organizowanych przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych i BANK MBS Mikołowski Bank Spółdzielczy we współpracy z Biznes w Mikołowie i w powiecie mikołowskim w Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie.

To pierwsze tego typu, ogólnopolskie przedsięwzięcie łączące Banki Spółdzielcze ze środowiskiem biznesowym. Spotkania dedykowane przedsiębiorcom, zorganizowane w ramach „Pierwszej Ligi Biznesu”, będą odbywały się stacjonarnie w miejscach określonych przez Banki Spółdzielcze

Poszczególne spotkania składają się na cykl sprzyjający rozwojowi biznesu, w ramach którego przewiduje się szkolenia nt.:
-Nowoczesna firma – jak płatności bezgotówkowe wpływają na rozwój biznesu – 5 października;
-Jak prowadzić biznes (mikro, MSP) z sukcesem w zmiennym otoczeniu – 22 listopada;
-ESG w biznesie (mikro, MSP) – co i jak komunikować – 6 grudnia;
-Cyberbezpieczeństwo – 10 stycznia;
-Jak sprawdzić swojego kontrahenta – 2 lutego;
-Sukcesja w firmie rodzinnej – 6 marca.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 5 października w godzinach 13:00 – 15:30 i poświęcone będzie płatnościom bezgotówkowym w firmach.

Każde ze spotkań to nie tylko okazja do zdobycia cennej wiedzy, ale także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami.

 Spotkania te stanowią doskonałą okazję do poszerzenia swoich kompetencji biznesowych, poznania najnowszych trendów w branży oraz zdobycia praktycznych wskazówek od ekspertów.

Zapraszamy Państwa wspólnego udział w szkoleniach w Sali Ratuszowej u nas w budynku lub zdalnie łącząc się przez MS Teams. Chętnych do udziału w spotkaniu na miejscu, prosimy o przybycie 15 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia. Będzie okazja do rozmów i spotkania w gronie przedsiębiorców.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Dołącz do nas i rozwijaj swój biznes w towarzystwie innych przedsiębiorców z regionu.