11 Lipiec 2024

Business in Silesia #12: „Dyrektywa NIS2” – czy jesteśmy gotowi na nowe zasady cyberbezpieczeństwa w kluczowych sektorach gospodarki?

📅 Data: 17 lipca 2024 r. (środa)
🕙 Godzina: 10:00 – 12:00 – „Kodeks Dobrych Praktyk” Okrągły Stół nr 2 – „Ukraina”
🕙 Godzina: 12:00 – 15:00 – Konferencja Business in Silesia #12 – „NIS2”
📍 Miejsce: Rawa.ink – Strefa Innowacji Miasta Katowice, ul. Teatralna 17a, Katowice

Zainteresowanych oboma tematami zapraszamy również do udziału w Okrągłym Stole – bardzo merytoryczna dyskusja ekspertów na temat przyszłości odbudowy Ukrainy oraz roli i udziale samorządów oraz przedsiebiorców w tej odbudowie.

O wydarzeniu:


Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Śląsk zaprasza na dwunastą edycję konferencji Business in Silesia, poprzedzona tym razem Okrągłym Stołem na temat odbudowy Ukrainy.
Po okrągłym stole od godzin 12:00 tematem przewodnim konferencji będzie nowa Dyrektywa NIS2 i jej wpływ na zasady cyberbezpieczeństwa w kluczowych sektorach gospodarki. To prestiżowe wydarzenie skierowane jest do właścicieli firm, przedsiębiorców, zarządów i menadżerów w małych i średnich firmach oraz ekspertów związanych z tematyką NIS2.

Cel Wydarzenia:


Business in Silesia #12 ma na celu dostarczenie uczestnikom kluczowych informacji dotyczących nowych wymogów dyrektywy NIS2, omówienie najlepszych praktyk w zarządzaniu ryzykiem cyberbezpieczeństwa oraz przygotowanie firm na nadchodzące zmiany regulacyjne.

Konferencja stworzy również przestrzeń do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.