06 Listopad 2023

Śniadanie Biznesowe- Social media, jako narzędzie sprzedaży i realizacji celów-Jakub Nagórski 08.11

Temat: Social media, jako narzędzie sprzedaży i realizacji celów

8 listopada Herbateka, ul. Rynek 2 w godzinach 8.00-10.00

Odkryj Tajniki marketingu w Mediach Społecznościowych!

Czy Twoje posty na mediach społecznościowych często przypominają loterię i nie osiągają zamierzonego efektu? Jeśli odpowiedź brzmi tak to czas to zmienić!

Przyłącz się do wąskiego grona przedsiębiorców, którzy rozumieją, że media społecznościowe to nie tylko losowe wrzucanie postów. Nasze śniadanie biznesowe to okazja, by poznać tajemnice, które naprawdę konwertują na sprzedaż i wspierają realizację Twoich celów biznesowych.

Na spotkaniu dowiesz się dlaczego media społecznościowe są kluczem do sukcesu w dzisiejszym biznesie oraz uzyskasz też praktyczne wskazówki od ekspertów, których doświadczenie wykracza poza teorię. Spotkanie poprowadzi Kuba Nagórski, CEO w https://spindigital.pro/

Nie trać czasu na eksperymenty! Dołącz do nas, a przekonasz się, że istnieje sprawdzona droga do sukcesu w mediach społecznościowych. Nie przegap tej unikalnej okazji!

Szkolenie poprowadzi Jakub Nagórski

CEO w – agencji marketingowej z międzynarodowym doświadczeniem działającej na rynku nieprzerwanie od 2009 roku. Pracował z największymi markami z Polski i Świata ale i z małymi lokalnymi firmami, które preferuje bo to u nich zmiany w strategii są najbardziej biznesowo odczuwalne. Od lat pomaga przedsiębiorcom i instytucjom nie tylko jako „gość z agencji” ale też jako mentor, doradca, szkoleniowiec.

Zapraszamy do zakupu biletu:

Śniadanie Biznesowe -Social Media, jako narzędzie sprzedaży i realizacji celów- Jakub Nagórski 08.11 – – Centrum Aktywności (centrumaktywnosci.eu)