29 Maj 2023

Stwórzmy razem koalicję na rzecz wolontariatu w Mikołowie

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki oraz wolontariuszy i wolontariuszki organizacji pozarządowych i instytucji na spotkanie lokalnej koalicji

Kiedy22 czerwca 2023 r.

Miejsce: Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie
Rynek 2, 43-190 Mikołów (Sala Dworcowa II piętro) – wejście przez Punkt Miko

Godziny: 18:00 – 20:00

Spotkanie będzie okazją do tego aby wspólnie porozmawiać o lokalnych działaniach wolontariackich. Spojrzymy na ten temat z różnych punktów widzenia. Znajdziemy mocne strony oraz obszary nad którymi warto pracować. Przygotujemy założenia i pomysły na konkretne działania.

Kontynuacją spotkania będzie współorganizacja projektu społecznego promującego wolontariat.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki oraz wolontariuszy i wolontariuszki organizacji pozarządowych i instytucji współpracujących z wolontariuszami z Mikołowa.

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Dudek-Wąs – trenerka z wieloletnim doświadczeniem, animatorka, koordynatorka projektów społecznych i młodzieżowych. Na co dzień zarządza działaniami ponad 100 wolontariuszy.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy do 15.06.2023 za pośrednictwem formularza: 

LINK DO ZAPISÓW

Spotkanie organizowane jest przez Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach we współpracy z Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie w ramach projektu „Partnerstwo dla wolontariatu” finansowanego z programu Korpus Solidarności. Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030.