21 Luty 2023

Od marca rusza Klub Rodzica z Dzieckiem w Mikołowie!

Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie uruchamia spotkania w ramach Klubu Rodzica z Dzieckiem. 

Mówi się, że do wychowania dziecka, tym bardziej do zaopiekowania się niemowlakiem, potrzeba całej wioski. W tym pełnym wyzwań okresie chcemy wesprzeć matki i ojców, dając im możliwość kontaktu z innymi rodzicami przy jednoczesnym zaopiekowaniu się maluszkiem. Klub Rodzica to przestrzeń na integrację, dzielenie się doświadczeniami, dobrymi praktykami czy też problemami związanymi z posiadaniem i wychowywaniem dzieci. To specjalny czas w tygodniu dla rodziców, którzy w bezpiecznej przestrzeni chcą rozwijać swoje kompetencje rodzicielskie. 

W ramach Klubu odbywać się będą spotkania integracyjne, warsztaty edukacyjne czy też spotkania z ekspertami i ekspertkami, którzy przybliżą kwestie związane ze zdrowiem, rozwojem oraz wychowaniem dziecka.  

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 1 marca 2023 roku. Spotkania w ramach Klubu odbywać się będą w każdą środę w godzinach 10.00-12.00 w Sali Polnej budynku Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie mieszczącym się przy ul. Św. Wojciecha 14 (domofon nr 6)

Serdecznie zapraszamy do udziału rodziców spodziewających się potomstwa oraz rodziców posiadających maluszki do pierwszego roku życia. 

Kolejne grupy będą uruchamiane w razie potrzeb. 

Więcej informacji, w tym program spotkań znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „Rodzice” oraz pod numerem telefonu: 501603377. Spotkania prowadzi Renata Rodriguez Parysz.