03 Kwiecień 2023

Strefa Coworkingowa

Strefa coworkingowa w Centrum Aktywności w Mikołowie to otwarte miejsce pracy i spotkań. W ramach strefy coworkingowej oferujemy możliwość korzystania z wyposażonych stanowisk biurowych w prestiżowej lokalizacji przy mikołowskim rynku. Strefa coworkingowa składa się z pomieszczeń biurowych, pokoju rozmów i strefy społecznej. Do dyspozycji użytkowników jest do 15 miejsc przy biurkach, pokój rozmów, strefa społeczna wyposażona w podstawowy sprzęt gastronomiczny oraz meble zapewniające dobrą atmosferę do rozmów, wymiany pomysłów i budowania sieci współpracy. Użytkownicy strefy coworkingowej otrzymują dostęp do sieci internetowej (wi-fi) oraz możliwość korzystania z urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka/ksero/skaner) w ramach pakietów wydruku materiałów. Biura lub biurka w strefie można wynająć na okres minimum miesiąca.

Organizacje pozarządowe i firmy zarejestrowane na terenie Mikołowa mogą korzystać ze strefy bezpłatnie do 4 dni w miesiącu – pod warunkiem dostępności miejsc.

CENNIK NAJMU BIURKA W STREFIE COWORKINGOWEJ

200 zł netto/miesiąc – płatność roczna
250 zł netto/miesiąc – płatność miesięczna
0 zł netto/miesiąc – organizacje pozarządowe i firmy zarejestrowane na terenie Mikołowa (do 4 dni w miesiącu – pod warunkiem dostępności miejsc)

Możliwość korzystania ze strefy coworkingowej zależna jest od dostępności biurek.

CENNIK WYDRUKU MATERIAŁÓW


Pakiet 100Pakiet 200
Cena17 zł netto/miesiąc25 zł netto
DrukPakiet obejmuje możliwość druku lub kopiowania do 100 jednostek w miesiącu.Pakiet obejmuje możliwość druku lub kopiowania do 200 jednostek w miesiącu.
SkanowanieBez ograniczeńBez ograniczeń

druk/kopia 1 strony A4 w czerni i bieli – 1 jednostka

druk/kopia dwustronny A4 w czerni i bieli – 2 jednostki

druk/kopia 1 strony A3 w czerni i bieli – 2 jednostki

druk/kopia dwustronny A3 w czerni i bieli – 4 jednostki

druk/kopia 1 strony A4 w kolorze – 6 jednostek

druk/kopia dwustronny A4 w kolorze – 12 jednostek

druk/kopia 1 strony A3 w kolorze – 12 jednostek

druk/kopia dwustronny A3 w kolorze – 24 jednostki

Wypełnij formularz