12 Kwiecień 2024

Konkurs plastyczny dla dzieci „Woda w moim życiu”

Dzień dobry,

pragniemy zaprosić mikołowskie dzieci w wieku 5-8 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Woda w moim życiu”.

W załączeniu przesyłam regulamin konkursu oraz załączniki do wypełnienie przez opiekuna ucznia chcącego wziąć udział w konkursie plastycznym.


Regulamin wraz z załącznikami do pobrania znajdują się również na naszej stronie internetowej pod linkiem: https://www.zim.com.pl/o-nas/regulamin-konkursu-plastycznego-woda-w-moim-zyciu-dla-mikolowskich-dzieci

Informujemy, że konkurs plastyczny trwa do 08.05.2024 r. (środa) oraz prace plastyczne należy składać w siedzibie ZIM Sp. z o.o. przy ul. Kolejowej 4 albo przesłać na wskazany adres Organizatora. W przypadku wysyłki pracy decyduje data stempla pocztowego.

Konkurs plastyczny „Woda w moim życiu” dla dzieci jest organizowany w ramach drugiej kampanii ekologicznej „Oszczędzaj wodę pitną! cz.2” dla mieszkańców przez Zakład Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. w Mikołowie i współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Zachęcamy do zobaczenia jak przebiegła pierwsza edycja kampanii:  https://www.zim.com.pl/o-nas/kampania-ekologiczna-oszczedzaj-wode-pitna.

Udział w konkursie jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy do udziału! Do wygrania ATRAKCYJNE NAGRODY!

Zostań naszym eko ambasadorem!