18 Grudzień 2023

Świąteczne Śniadanie Biznesowe

W środę 13 grudnia odbyło się Świąteczne Śniadanie Biznesowe w Herbateka, na którym zebrali się przedsiębiorcy oraz władze miasta i powiatu.


Śniadanie rozpoczęli Burmistrz Stanisław Piechula, Starosta Powiatu Mikołowskiego Mirosław Duży i Wiceprezes Centrum Aktywności Społecznej Piotr Bańczyk.


Spotkanie było okazją do podsumowania współpracy samorządów miasta i powiatu z przedsiębiorcami w 2023 roku oraz rozmów działaniach planowanych w 2024 roku. Nie zabrakło dyskusji uczestników, poznawania się oraz składania sobie świątecznych życzeń!

Przedstawicielki Centrum Społecznego Rozwoju zaprosiły uczestników do wspólnego tworzenia i ozdabiania pierników. Stworzyły przy tym świąteczny klimat.

———————–

Wydarzenie organizowane było przez Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie we współpracy z Centrum Społecznego Rozwoju i Fundacją Rozwoju Ekonomii Społecznej FRES w ramach projektu Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.